КООПЕРАТИВНА НАВЧАЛЬНА ФЕРМА (Сільськогосподарське підприємство «Молочарське»)
Мови:
Слідкуй за нами:

Вакансії: зооінженери Проекту «Розвиток молочарських кооперативів в Україні»

Міжнародний благодійний фонд «Добробут громад» (communitywellbeing.org.ua) оголошує 2 вакансії зооінженерів для роботи у проекті «Розвиток молочарських кооперативів». Зооінженер надає підтримку керівництву проекту з питань створення та управління молочними сімейними фермами на 10-20 голів ВРХ.

Зона відповідальності1 вакансія – Полтавська область, а також Кіровоградська та Черкаська обл.; 1 вакансія – Миколаївська область. 

Посадові обов’язки

Освіта та досвід роботи

 

Інші навички та можливості

Всіх зацікавлених прохання надсилати резюме з темою листа «Зооінженер» до 30 червня 2015 року на електронну адресу oleksandr.gudyma@heifer.org.uaз копією на tetiana.danyliv@heifer.org.ua

ПРО ПРОЕКТ

Мета проекту «Розвиток молочарських кооперативів» (Фази 3): створення сталої та конкурентоспроможної системи постачання молока власниками ОСГ, об’єднаними в СОК, а також перетворення перспективних  домогосподарств на міні-ферми сімейного типу, покращуючи професійні  знання, навички, ефективність та життєстійкість як сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, так і їх членів.

Проект впроваджується Міжнародним благодійним фондом «Добробут громад» у співпраці з компанією «Данон Україна» за підтримки Данон Екосистем Фонду (Франція), Хейфер Інтернешнл (США) та Департаменту закордонних справ, торгівлі та розвитку/SOCODEVI (Канада) з місцевим партнером СКС Дніпропетровської області.