КООПЕРАТИВНА НАВЧАЛЬНА ФЕРМА (Сільськогосподарське підприємство «Молочарське»)
Мови:
Слідкуй за нами:

Комплексний тренінг для власників малих сімейних ферм та родин, що бажають стати професійними фермерами (Дніпропетровська обл.)

19-20 квітня 2017 року на базі Кооперативної навчальної ферми, с. Олександрівка, Покровський р-н., Дніпропетровська обл. відбувся Комплексний тренінг для власників сімейних ферм та осіб, бажаючих стати професійними фермерами. Тренінг проводився в рамках Проекту EBRD «Поширення знань та найкращих практик з питань сталого розвитку молочного тваринництва», що виконується МБФ «Добробут громад» у партнерстві з Дніпропетровською обласною громадською організацією «Сільськогосподарська консультаційна служба» та Об’єднанням сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів “Господар” за фінансової підтримки Європейського банку з реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Учасники тренінгу отримали відповіді на питання, що зазвичай постають перед родинами, які бажають на професійному рівні займатися молочним фермерством.

trn19-20_04_17-1

Тренінг складався з наступних основних інформаційних блоків:

  1. Система утримання та сигнали корів
  2. Гігієна та якість молока
  3. Вирощування молодняку великої рогатої худоби

Очікується, що в результаті відвідання тренінгів учасники зможуть правильно застосувати на практиці отримані знання і навички з ефективного утримання молочного стада, гігієни утримання корів, технології та гігієни доїння, гігієни молочного обладнання, контролю якості молока та правил вирощування молодняку ВРХ.

Про дати і місця проведення наступних тренінгів буде оголошено окремо.

trn19-20_04_17-2